|

Zmień wygląd sklepu WooCommerce z wtyczką JeTWooBuilder

[elementor-template id=”4537″]

Kiedy decydujesz się na stworzenie strony internetowej to być może bierzesz pod uwagę rozbudowę swojej strony w przyszłości o sklep internetowy. Tak, naprawdę przygodę z tworzeniem strony powinnaś rozpocząć od zaplanowania całej strony i przede wszystkim, o jakie funkcje będziesz ją chciała rozbudować w niedalekiej przyszłości.

Jeśli w planach miałaś również stworzenie sklepu internetowego lub od razu chcesz stworzyć tylko i wyłączenie sklep, to z pewnością szukasz motywów, które dostosowane są pod WooCommerce. Czyli najpopularniejszą wtyczkę E-Commerce.

Wybrany motyw może wydawać się ciekawy, ale z doświadczenia wiem, że wiele osób chce prędzej czy później zmienić coś w wyglądzie stron sklepu Woo. Niestety autorzy nie dają za duże swobody w tym obszarze i pozwalają tylko na drobne zmiany w personalizacji np. kolory czcionek, krój itp. To jest problemem wielu osób, bo przecież chcemy aby nasz sklep wyróżniał się na tle konkurencji. Co możesz zrobić w tym wypadku? Zmienić motyw na kolejny, znowu płatny lub skorzystać z wtyczki JetWooBuilder i samej wyklinać każdą stronę WooCommerce. Brzmi ciekawie? Z pewnością tak. W tym artykule przedstawię Ci wtyczkę, która pozwoli spersonalizować cały sklep według własnego pomysłu.

Wtyczka JeTWooBuilder

Jest to kolejna ciekawe rozwiązanie stworzone przez zespół Zemez dla popularnej wtyczki page builder – Elementor.

Wtyczka jest stale aktualizowana i zawiera, 15 widgetów, które pomogą stworzyć ciekawie wyglądający sklep internetowy z WooCommerce.

wtyczka wordpress jetwoobuilder

Potężny zestaw widgetów JeTWooBuilder

Siatka kategorii

W łatwy sposób pozwala wyświetlić kategorie produktów jako siatkę lub karuzelę, gdy zajdzie taka potrzeba. Mamy zaprojektowanych 5 różnych styli dla siatki produktów jak i karuzelii.

 

wtyczka-wordpress-jetwoobuilder-woocommerce

 

Siatka produktów

Pozwala tak jak poprzednio wyświetlić układ siatki lub karuzelii ale tym razem dla produktów ze sklepu WooCommerce. Do dyspozycji mamy pięć różnych styli wyświetlania produktów w siarce i 5 dla karuzelii.

Dodatkowo jest ciekawa animacja wyświetlenia przycisku zakupu, dopiero po najechaniu na dany produkt. Możliwe jest również wyświetlenia samej ceny po najechaniu na produkt.

wtyczka-wordpress-jetwoobuilder-woocommerce

Lista produktów

Dostępny jest również widget, który pokaże produkty w formie listy. Tutaj również do dyspozycji jest kilka, dokładnie 6 zaprojektowanych styli, z których można skorzystać.

wtyczka-wordpress-jetwoobuilder-woocommerce

Taxonomy Tiles

Poza 3 standardowymi układami wyświetlania produktów lub kategorii autorzy wtyczki stworzyli również widget, który pozwala wyświetlić kategorie i tagi w postaci kafelków, które mają mnóstwo opcji dostosowania. W przypadku tego widgetu jest aż 9 różnych zaprojektowanych styli, które urozmaicą sklep WooCommerce.

wtyczka-wordpress-jetwoobuilder-woocommerce

Wszystkie wymienione wyżej widgety oczywiście są w pełni responsywne i dobrze wyświetlają się na różnych wielkościach ekranu.

Tworzenie pojedynczych stron sklepu

Wtyczka JeTWooBuilder poza widetami, które pomogą wyświetlić i zaprezentować produkty ze sklepu, pozwala również personalizować i samemu tworzyć układy stron dla sklepu Woo.

Układ strony dla pojedynczego produktu

Wiele osób nie raz chciało zmienić wygląd strony pojedynczego produktu. Wcześniej trzeba było zakodować wygląd w pliku szablonu .php lub skorzystać z dodatkowych wtyczek, które nie mimo wszystko nie dawały zbyt dużej swobody przy projektowaniu tej strony.

JeTWooBuilder pozwala w prosty sposób zaprojektować, dokładnie ustawić elementy dla tej strony.

wtyczka-wordpress-jetwoobuilder-woocommerce

Układ dla strony sklepu

Możliwe jest również uporządkowanie strony sklepu w bardzo prosty sposób za pomocą widgetów.

Zalety wtyczki

– łatwa w użyciu – pozwala  tworzyć atrakcyjne i profesjonalnie wyglądające strony pojedynczego produktu WooCommerce;

– duża swoboda dostosowania – każdy widget ma mnóstwo opcji personalizacji;

– dodatek dla wtyczki Elementor;

– duży wybór widgetów;

– brak umiejętności kodowania – każdy, nawet początkująca osoba może wyklinać własny sklep WooCommerce.

Gdzie kupić JeTWooBuilder

Wtyczkę możesz kupić w marketplace TemplateMonster klikajac w ten link. Jako, że jesteś czytelniczką mojego bloga, wynegocjowałam dla Ciebie rabat 15% wystarczy, że użyjesz kodu KamilaNitschka, a zapłacisz mniej.

Wnioski

Jeśli planujesz uruchomić sklep internetowy wykorzystując przy tym WordPressa i WooCommrce z pewnością warto się zastanowić nad wyklinaniem go własnoręcznie wykorzystując przy tym wtyczkę Elementor (może być darmowa wersja) i JeTWooBuildder.

Jest to ciekawa alternatywa dla motywów WooCommerce, które mogą Cię ograniczać jeśli chodzi o dostosowanie wyglądu sklepu pod Ciebie i Twój biznes.

 

Similar Posts