|

Zmień sposób wyświetlania artykułów na blogu z JetBlog

[elementor-template id=”4537″]

Kiedy decydujemy się założyć bloga, bardzo często a właściwie zawsze pierwsze, co robi każda osoba to szuka idealnego motywu. Takiego, który w ciekawy sposób będzie wyświetlał artykuły na stronie frontowej.

Darmowe motywy mają zazwyczaj standardowy sposób wyświetlania artykułów, czyli lista od najmowych do najstarszych z małym lub dużym obrazkiem wyróżniającym. Autorzy motywów jednak poszli o krok dalej i można również znaleźć inny sposób wyświetlania artykułów mianowicie w sposób kafelkowy, czyli grid albo masonry.

Kiedy zależy nam z kolei na blogu, który będzie wyglądał i przedstawiał artykuły tak jak magazyny, to zdecydowanie należy rozejrzeć się za motywem płatnym. Motywy płatne z reguły mają dużo więcej funkcji, na którym nie koniecznie nam zależy, ponieważ i tak z większości się nie skorzysta. A ilość dodatkowych opcji z kolei przekłada się na obniżenie szybkości ładowania strony. Dodatkowo motywy nie pozwalają zmienić kolejności i sposobu wyświetlania artykułów.

Co z tym fantem można zrobić? Najlepiej skorzystać z page buildera, który pozwoli w prosty sposób zarządzać wyglądem strony. Oczywiście jednym z najlepszych page builderów jest Elementor, jednak w wersji darmowej nie ma widgetów, które pozwoliły by wyświetlić artykułów w ciekawy sposób. Wersja Pro ma już takie, widgety, ale też nie są jakoś mocno urozmaicone.

Zespół Zemez chciał sprostać wymaganiom użytkowników i stworzył wtyczki, które bardzo mocno potrafią rozbudować funkcjonalność naszego bloga, jeśli budujemy go za pomocą Elementora.  W jednym z wcześniejszych artykułów, pisałam o wtyczce JetSearch oraz JetTabs, a tym razem chcę ci przedstawić wtyczkę JetBlog.

Wtyczka JetBlog – wyświetl artykuły w ciekawy sposób.

JetBlog pozwala urozmaicić sposób wyświetlania artykułów blogowych na kilka sposobów.

Smart List czyli inteligentna lista.

Za pomocą tego widgetu w prosty sposób można wyświetlić wpisy w formie listy. Wygląd można bardzo łatwo dostosować do swoich potrzeb.

wtyzka wordpress elementor jetblog

Smart Tiles czyli inteligentne kafelki.

Ten widget pozwala ułożyć i wyświetlić wpisy za pomocą kafelków. Tutaj również mamy do dyspozycji kilkanaście opcji personalizacji wyglądu.

wtyczka wordpress jetblog elementor

Video Playlist czyli lista video.

Widget pozwala tworzyć wspaniałe bloki treści i korzystać z jego bogatych ustawień stylu i treści, aby zaprezentować posty wideo we właściwy sposób!

elementor jetblog wtyczka wordpress

Text Ticker czyli pasek tekstu

Każda strona typu magazyn dodane pole, które przedstawia najnowsze i najciekawsze tytułu artykułów. Ten widget pozwoli dodać taki pasek na naszej stronie.

Każda wtyczka dla Elementora pozwala na pełną personalizację wyglądu. Tak jest i w przypadku JetBlog. Mamy do dyspozycji wiele opcji typografii, możliwość dodania cieni, obramowania i wyrównania zgodnie z naszą wizją. Dlatego w bardzo prosty sposób można uzyskać ciekawy i niepowtarzalny wygląd.

Gdzie kupić wtyczkę JetBlog

Wtyczkę można nabyć w marketplace TemplateMonster pod linkiem Jetblog wtyczka WordPress – dodatek to Elementora

Similar Posts