Zadaj pytanie – czyli nowa zakładka na moim blogu.

13 komentarzy Wordpress Poradniki

Czasem szukasz informacji dzień i noc i nie możesz znaleźć lub nie wiesz jak zabrać się za jakaś czynność? Pomogę Ci w tym, całkowicie za darmo! Jak?

Z własnego doświadczenia wiem, że czasem znalezienie rozwiązania na nasz problem zajmuje sporo czasu, zwłaszcza gdy nie bardzo się orientujemy w danym temacie. Czasami sama siedzę po kilka dni nad znalezieniem odpowiedniej wtyczki, motywu, opisu czegoś. Niestety ale czasami nie udaje się znaleźć jednej sensownej odpowiedzi czy rozwiązania i ze stery informacji z różnych stron, trzeba “skleić” coś w całość.

Wiele osób do mnie pisze maila o poradę, jednak z początku zastanawiają się czy “mogą” napisać maila. Pewnie, że każdy może napisać.szukam-porady

Postanowiłam, że na moim blogu  związku z tym powstanie nowa zakładka “zadaj pytanie”.

Jeśli masz problem z wtyczką, motywem, ustawieniem lub ogólnym problemem związanym z blogiem i chcesz ode mnie porady za darmo to wykorzystaj formularz z zakładki Zadaj pytanie.

Ja poszukam informacji (jeśli nie posiadam wiedzy) za ciebie. Ale jest jeden warunek. Odpowiedź na nią będzie w formie artykułu na moim blogu, a nie jak do tej pory przez e-maila. Czemu taki zabieg? Bo być może ktoś inny również ma z tym problem, więc skoro poświęcę czas na odpowiedź lub znalezienie odpowiedzi to chciałabym aby z tej informacji skorzystał każdy.

Więc masz jakiś problem?


Kamila Nitschka on Facebook
Kamila Nitschka
Specjalizuję się w Wordpressie od kilku lat. Tworzę strony internetowe w oparciu o WP dla swoich klientów. WordPress wykorzystuje nie tylko do budowy stron internetowych, ale także to budowania platform dla kursów online, sprzedaży kursów mailowych i innych.
13 Komentarzy
 1. Piotr

  Fajne teraz twój blog stal się medium społecznościowym.
  Piotr ostatnio opublikował…Właściwości, występowanie i zastosowanie OsmuMy Profile

  Reply
  1. Kamila

   Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu 🙂

   Reply
 2. Krzysztof

  Kamilo czekamy na nowe artykuły.Pozdrawiam
  Krzysztof ostatnio opublikował…Skracanie linków partnerskichMy Profile

  Reply
 3. Nadzis

  Jestem tu pierwszy raz. Przyznam, że bardzo ciekawy pomysł na zwiększenie ruchu na blogu. Trzymam kciuki, zapisuje w ulubionych i będę tu zaglądać oczekując na porady wordpressowe:)

  Reply
  1. Kamila

   Nie chodziło o zwiększenie ruchu, a o pomoc. Lubię pomagać 🙂 Dla mnie wiele rzeczy z wordpressa jest oczywistych i robię je bez zastanowienia, a dla osób początkujących lub takich, które nie mają wiedzy np. z htmla czy css nie zrobią czegoś, a ja umiem to zrobić i wiem jak zrobić. Dlatego powstał pomysł na pomoc z mojej strony.

   Reply
 4. Aikoinvestments

  Witam
  Jestem tu również pierwszy raz staram się opanować WP, idzie ciężko, a jeszcze ciężej idzie poznać i zaimplementować coś nowego… wyszukiwarka google wyszukuje cuda… lub zwyczajnie nie umiem zadać odpowiedniego pytania – pewnie o to chodzi…
  Zaraz zadam pytanko w odpowiednim dziale 🙂
  A blog dodaje do ulubionych bo coś czuje, że może w końcu znalazłem miejsce gdzie dowiem się ” know-how” odnośnie WP.
  Aikoinvestments ostatnio opublikował…LucreLab – Polska Platforma Reklamowa Która Dzieli SiÄ™ Zyskami[HIT]My Profile

  Reply
  1. Kamila

   Mam nadzieję, ze znalazłeś takie miejsce 🙂

   Blogowanie na wordpress to nie tylko pisanie artykułu, wstawienie zdjęcia do niego i opublikowanie. Warto poznać również html, css aby sobie radzić z różnymi przeróbkami szablonu.

   Reply
 5. Kamila

  Muszę przyznać, że pierwsze zapytania i problemy już zostały wysłane na mojego maila 🙂 czyli nowa zakładka działa, z czego się cieszę:)
  Już w tym tygodniu pierwsze rozwiązane problemy w formie artykułów będą.
  Kamila ostatnio opublikował…Wizerunek na blogu – dodaj zdjęcie do sidebara.My Profile

  Reply
 6. Aikoinvestments

  Czekam, i przytakuje z nóżki na nóżkę 🙂 aby dowiedzieć się co i jak.
  Niestety ja jestem na etapie pisania i wstawiania zdjęć, a te wszystkie cięższe klocki układanki przede mną, ale mam nadzieje, że pomożesz mi 🙂
  ps. Ile pytań przypada na jednego użytkownika:) korci mnie, aby zrobić być może listę
  moich pytań i problemów 😛 🙂
  Aikoinvestments ostatnio opublikował…LucreLab – Polska Platforma Reklamowa Która Dzieli SiÄ™ Zyskami[HIT]My Profile

  Reply
  1. Kamila

   Nie mam ustalonej ilości pytań jaka przypada na 1 osobę. Póki jest mniej zgłoszeń to wyślij mi na maila swoją listę problemów i zobaczymy czy w każdym jestem w stanie Ci pomóc 😉

   Postaram się odpowiadać i pisać na wszystkie pytania i problemy.

   Reply
 7. Kasia

  Bardzo fajna inicjatywa, oby więcej takich blogerów jak ty. Niektórzy bardzo czesto usuwają komentarze z niewygodnymi pytaniami :)))

  Reply
  1. Kamila

   Dzięki za opinię, jednak twój blog nie mógł być opublikowany jako link tutaj. Z prostego powodu, mój blog odwiedzają również nastolatki, a tematyka Twojego bloga diametralnie różniła się od mojego.

   Reply
 8. Monika

  Bardzo dobry pomysł. Czasem lepiej zapytać się eksperta i uzyskać informację w dość szybkim czasie aniżeli przesiedzieć kilkanaście godzin przed komputerem i jeszcze nie znaleźć cennej dla nas informacji.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge