6 komentarzy Blog, TemplateMonster, Wordpress, Wtyczki Wordpress

Pewnie każdy odwiedzający strony TemplateMonster zadaje sobie pytanie: dlaczego cena na szablonów jest wyższa niż w innych producentów? Odpowiedź na pytanie należy szukać w specyfikacji tych produktów. Każdy z nich zawiera szereg rozbudowanych elementów – wtyczek i rozszerzeń, które dodają użytkownikom niezbędnych funkcji do tworzenia profesjonalnych stron. Oprócz tego, paczka z szablonem zawiera obrazki (nie dotyczy szablonów opartych o GPL)  i pliki PSD, co pozwala zmodyfikować wygląd strony według własnych potrzeb. A w postaci dodatkowego bonusu, każdy użytkownik otrzymuje dożywotne wsparcie techniczne, pozwalające szybko rozwiązać wynikające problemy związane z instalacją i użyciem produktu.

Ale co robić, gdy potrzebna jest tylko jedna funkcja z konkretnego szablonu, a nie cała paczka z motywem?

Do tej pory, wszystkie używane w produktach wtyczki i rozszerzenia nie były dostępne dla użytkowników. Jednak z początkiem 2016 roku TemplateMonster przechodzi wielką przebudowę, która zachodzi nie tylko rebrandingu firmy, lecz także pojawianiu się nowych produktów. Wśród nich można wyodrębnić wtyczki dla WordPress i rozszerzenia dla Prestashop, Magento i OpenCart .

Na chwilę obecną na stronie TemplateMonster pojawił się specjalny rozdział poświęcony oferowanym roszczeniem. Oprócz tego zapoznać się z nimi można na repozytorium WordPress (na chwilę obecną przedstawione są tylko darmowe wtyczki) i  addons MarketPlace na stronie PrestaShop. Oprócz tego rozszerzenia zostają pomału dodawane na stronach Magento i OpenCart.

wordpress-wtyczki-templatemonster

Jakie dodatki zostały stworzone przez specjalistów z TemplateMonster?

 

Na dzień dzisiejszy dla użytkowników dostępne są następujące rozszerzenia: 2 wtyczki dla WordPress:

wordpress-wtyczki-page-builder
MotoPress Content Editor
– wtyczka, pozwalająca wizualnie dostosowywać stronę poprzez przeciąganie i upuszczanie UI elementów. Dzięki temu wygląd w bardzo prosty sposób może zmienić każda osoba. Nie potrzebne są umiejętności w zakresie programowania czy projektowania webowego. Wtyczka jest kompatybilna z WPML, obsługuje niestandardowe typy wpisów i wspiera shortcodes.

 

 

wtyczki-wordpress-slider
MotoPress Slider – wtyczka jest niezbędna do dodawania na stronę wielowarstwowych suwaków ze zdjęciami lub  wideo. Wtyczka pozwala również na dodawanie animacji do każdej warstwy slajdu, dzięki czemu możemy tworzyć bardzo dynamiczne suwaki.

 

 

 

W kolejnym artykule, sprawdzimy jakie wtyczki dla PrestaShop ma dla nas Ekipa TempateMonster.


Janusz Kamiński on Facebook
Janusz Kamiński
Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 5 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem internetowym.
6 Komentarzy
 1. Hubert Oleszczuk

  Ciekawy ruch ze strony TemplateMonster. Ciekaw jestem jakie będą kolejne wtyczki 😉
  Hubert Oleszczuk ostatnio opublikował…Jak wybrać dobry i tani hosting? Czy to w ogóle możliwe?My Profile

  Reply
  1. Kamila

   Może powstanie więcej wtyczek do WP 🙂

   Reply
  2. Janunsz Kamiński

   Nowe wtyczki będą 🙂 Ale powiem więcej. Już są 4 darmowe wtyczki dla WP dostępne na repozytoriom WordPress.

   Reply
 2. kamil

  Przyda się 🙂 Niedługo mam zamiar stawiać sklep na wordpress.

  Reply
 3. Jan

  Przyda się 🙂 Niedługo chcę stawiać sklep na wordpress.

  Reply
  1. Kamila

   Ciesze się, że się przyda 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge