Wtyczki Prestashop od TemplateMonster

W poprzednim artykule, zaprezentowaliśmy dwie świetne wtyczki do Wodpressa ze stajni TemplateMonster. Dzisiaj przedstawimy kilka rozszerzeń do popularnego sklepu Prestashop. Wtyczki również są stworzone przez Potworka.

Czym jest Prestashop?

Prestashop to nic innego jak platforma do e-handlu. Dzięki niej możemy stworzyć wymarzony sklep całkowicie za darmo. Jak każdy skryp tego typu posiada szereg dodatków darmowych i oczywiście płatnych.

templatemonster-prestashop-addons

Prestashop może być zamienikiem dla popularnej wtyczki WooCommerce dla WordPressa, która również pozwala nam stworzyć sklep internetowy.

Co oferuje nam TemplateMonster dla tego popularnego skryptu?

Wtyczka Prestashop


TM Home Carousel
– dodatek do bardziej kompaktowego wyświetlania produktów na stronie domowej. Responsywna karuzela może być dodana do zakładek, oraz dostosowana według potrzeb użytkowników. Oprócz tego można ustawić szybkość przewijania zdjęć, włączyć automatyczne przewijanie, dodać przyciski itd.


TM-MegaMenu
TM Megamenu
– pozwala tworzyć rozbudowane menu dla wygodnej nawigacji na stronie. To może być jednokolumnowe, jak i skomplikowane wielokolumnowe menu. Kategorie i podkategorie produktów można uzupełnić o banery, odznaczenia statusu, wideo, logo producentów i niestandardowe bloki HTML.


TM-Homepage-Category-Gallery
TM Homepage Category Gallery
– pozwala dodać responsywną galerię na stronę www. Blok każdej kategorii jest wyświetlany jako pełnoekranowy baner  z tytułem, opisem i przyciskiem wezwania do działania.

 

TM-Category_image_slider


TM Category Image Slider
– dodatek do promowania konkretnych kategori produktów przez responsywne wyświetlanie slajdów. Można dodać nieograniczoną liczbę slajdów dla każdej kategorii i odpowiednim opisem i linkiem.

 

TM-media-parallax


TM Media Parallax
– rozszerzenie pozwala dodać obraz oraz film w tło z efektem Parallax. W rezultacie strona będzie bardziej dynamiczna i ciekawa dla odwiedzających.

 

TM-product-video
TM Product Videos
– dodatek dodający wideo z opisem do produktów. Przy tym  można podłączać wideo z serwisów YouTube czy Vimeo.
TM-category-product
TM Category Products
– dodatek do wyświetlania oferty. Pozwala zaprezentować produkty z różnych kategorii w kartach menu lub w karuzelach na stronie głównej.

 

TM-manufacturers-block
TM Manufacturers Block
– dodatek pozwalający wyświetlać producentów produktów z oferty. Można pokazać ich logo i nazwę czy wyświetlić je w karuzeli.

 

TM-products-slider
TM Products Slider
– pozwala dodawać wyświetlanie slajdów na stronę w celu bardziej skutecznej prezentacji produktów z katalogu.

 

TM-newsletter
TM Newsletter
– dodatek do wyświetlania formularza subskrypcji na newsletter w postaci wyskakującego okna. Można ustawić różne tryby wyświetlania dla zarejestrowanych i niezarejestrowanych klientów, oraz dodać opcję wyłączenia wyskakującego okna dla zarejestrowanych klientów.

 

TM-social-feeds
TM Social Feeds
– pozwala wyświetlać na stronie najnowsze wiadomości i wpisy z popularnych serwisów społecznościowych: Twitter, Facebook, Pinterest, Instagram itd.

 

 

Similar Posts