BLOG

Ciekawa wtyczka WordPress dla blogów kulinarnych

wtyczka wordpress na bloga kulinarnego

Blogi kulinarne robią niesamowitą furorę w internecie. Nisza jest świetna dla wszystkich osób, które lubią sobie w zaciszu swojej kuchni pogotować. Jeśli robisz, to z pasją, to niewątpliwie załóż bloga o tej tematyce. Blogi kucharskie są niewątpliwie niszą dochodową, więc na swojej pasji możesz zarabiać przez internet, bo dobry blog kucharski będzie się cieszył popularnością. Pod warunkiem, ze zrobisz z bloga ciekawe miejsce.

Ostatnio przeglądając wtyczki WordPress, które pojawiają się do WordPressa jak grzyby po deszczu, znalazłam całkiem ciekawą właśnie pod blogi kucharskie.

Na wszystkich blogach o tej tematyce musi znajdować się przepis dania, które polecasz, robisz itp.

Aby w bardzo ładnym stylu pokazać przepis na jakiś przysmak, zainstaluj wtyczkę Recipe card. Wtyczka jest DARMOWA.

Ciekawa wtyczka WordPress dla blogów kucharskich

Zalety wtyczki WordPress Recipe Card:

Masz możliwość pokazanie przepisu w pięknym stylu, ponieważ autorzy wtyczki oddali do dyspozycji 100 kolorów, czcionek i układ szablonu recepty. Możesz również tworzyć szablony.

Ciekawa wtyczka WordPress dla blogów kucharskich

  • Dużym atutem wtyczki jest fakt, że twoje recepty są świetnie widziane przez wyszukiwarkę Google. A twoje przepisy będą wzmocnione w wyszukiwarce przepisów Google.
  • Dodawanie przepisów jest banalnie proste.
  • Możesz dodawać do postu, ile tylko chcesz recept.

Jednak najciekawsze opcje zostawiam na koniec, czyli jak zachwycisz swoich czytelników ?

  • Czytelnik możesz wydrukować twój przepis.
  • Czytelnik może czytać i pisać recenzje twoich przepisów
  • Masz możliwość stworzenia tabelki Fakty żywienia dla każdego przepisu, dzięki czemu jeszcze bardziej jesteś w stanie przedstawić swój przepis za wartościowy i zachęcający do ugotowania przez czytelników.

 

Wtyczka WordPress Recipe Card korzysta z serwisu Yumprint.com, dzięki czemu nie tylko przepis będzie znajdował się na twoim blogu, ale i zostanie przechowany na tym serwisie. Raz dziennie, informacje o wartości żywieniowej jest aktualizowana Yumprint.com

Ciekawa wtyczka WordPress dla blogów kucharskich

Zresztą zobacz wtyczkę Recpie Card na filmie:

Jeśli tylko prowadzisz bloga kucharskiego lub zamierzasz go dopiero założyć, koniecznie zainstaluj wtyczkę Recipe Card.

DZIEWCZYNA ZA BLOGIEM

Jestem Kamila Nitschka

Jestem tutaj, aby szybko i łatwo stworzyć stronę internetową Twoich marzeń lub nauczyć Cię jak możesz to zrobić sama w prosty sposób i bez stresu oczywiście wykorzystując w tym celu WordPressa.

Kategorie

Autor artykułu

9 thoughts on “Ciekawa wtyczka WordPress dla blogów kulinarnych”

    1. Przeszukam internert i postaram się znaleźć ciekawy i najlepszy motyw dla bloga kulinarnego i z pewnością napiszę o tym wpis. Postaram się to zrobić do piątku. Tak więc proszę czekać 🙂

  1. Pani Kamilo, ciekawi mnie jaką wtyczkę poleciłaby Pani aby pod postami z przepisami była opcja oceniania przepisów – poza komentowaniem, które jest ogólnie dostępne. Jestem na etapie tworzenia swojej strony/bloga kulinarnego – ale niestety wiele rzeczy brakuje mi – żeby było tak jak bym chciała 🙁 Udało mi się znaleźć wtyczkę Kento Star Rate – ale przyznam szczerze, że wygląda ona podle… a nie widzę możliwości zmienienia wyglądu.

Komentowanie jest zablokowane.