BLOG

Skąd pobrać darmową muzykę do wideo na YouTube ?

darmowa muzyka na youtube

Zdarzyło Ci się sytuacja, że potrzebowałeś;aś fajnego podkładu do prezentacji, ciekawej darmowej muzyki ? A może nagrywasz filmiki na YouTube i potrzebowałeś/aś dodać coś w tle, aby grało ? Muzyka dodane do filmiku podniesie jego wartość, sprawi że stanie się ciekawszy, a to zdecydowanie przełoży się na cele marketingowe.

Ale skąd brać darmowe utwory muzyczne ? Jak zawsze w internecie znajdziemy masę stronek. Ale ja polecę Ci świetną stronę – YouTube!

Wyobraź sobie, że samo YouTube oddaje Tobie całkowicie za darmo muzykę. Ponad 150 takich utworów, które możesz stosować do czego tylko chcesz.

darmowa-muzyka-do-filmow

Biblioteka audio YouTube podzielona jest  na gatunek, nastrój, czas trwania utworu itp. Dzięki temu szybciej i łatwiej będziesz w stanie przeszukać zbiór i znaleźć odpowiedni i interesującą muzykę do zastosowaniu w swoich projektach filmowych czy prezentacjach.
Jeśli do tej pory szukałeś całkowicie darmowej muzyki do filmów to skorzystaj z biblioteki audio YouTube.

DZIEWCZYNA ZA BLOGIEM

Jestem Kamila Nitschka

Jestem tutaj, aby szybko i łatwo stworzyć stronę internetową Twoich marzeń lub nauczyć Cię jak możesz to zrobić sama w prosty sposób i bez stresu oczywiście wykorzystując w tym celu WordPressa.

Kategorie

Autor artykułu

4 thoughts on “Skąd pobrać darmową muzykę do wideo na YouTube ?”

  1. Jak najbardziej podkład muzyczny zawsze uświetni nasz film na Yuotube.Ja przez przypadek znalazłem tą wlaśnie bibliotekę z utworami na Youtube.Szukałem,kombinowałem,a tu w końcu mam co chciałem.
    Pozdrawiam

  2. Źródeł jest cała masa, YouTube dysponuje naprawdę opgraniczoną bazą plikó muzycznych… Faktem jest, że przebrnięcie prez przepastne bazy czesto wymaga wiele czasu i poświecenia, ale warto…
    Zapraszam do mojej listy stron zawierających darmową muzykę do wykorzystania w plikach wideo!

  3. Czy są strony z darmową muzyką do pobrania na licencji Creative Commons 0? To znaczy aby zamiszcznie utworu nie wymagało atrybucji.

    1. Oczywiście, że są takie strony. Wystarczy wpisać w google np. creative commons muzyka, creative commons music itp.

Komentowanie jest zablokowane.