4 komentarze Video Marketing w e-Biznesie

Zdarzyło Ci się sytuacja, że potrzebowałeś;aś fajnego podkładu do prezentacji, ciekawej darmowej muzyki ? A może nagrywasz filmiki na YouTube i potrzebowałeś/aś dodać coś w tle, aby grało ? Muzyka dodane do filmiku podniesie jego wartość, sprawi że stanie się ciekawszy, a to zdecydowanie przełoży się na cele marketingowe.

Ale skąd brać darmowe utwory muzyczne ? Jak zawsze w internecie znajdziemy masę stronek. Ale ja polecę Ci świetną stronę – YouTube!

Wyobraź sobie, że samo YouTube oddaje Tobie całkowicie za darmo muzykę. Ponad 150 takich utworów, które możesz stosować do czego tylko chcesz.

darmowa-muzyka-do-filmow

Biblioteka audio YouTube podzielona jest  na gatunek, nastrój, czas trwania utworu itp. Dzięki temu szybciej i łatwiej będziesz w stanie przeszukać zbiór i znaleźć odpowiedni i interesującą muzykę do zastosowaniu w swoich projektach filmowych czy prezentacjach.
Jeśli do tej pory szukałeś całkowicie darmowej muzyki do filmów to skorzystaj z biblioteki audio YouTube.


Kamila Nitschka on Facebook
Kamila Nitschka
Specjalizuję się w Wordpressie od kilku lat. Tworzę strony internetowe w oparciu o WP dla swoich klientów. WordPress wykorzystuje nie tylko do budowy stron internetowych, ale także to budowania platform dla kursów online, sprzedaży kursów mailowych i innych.
Tagi
4 Komentarzy
 1. Krzysztof

  Jak najbardziej podkład muzyczny zawsze uświetni nasz film na Yuotube.Ja przez przypadek znalazłem tą wlaśnie bibliotekę z utworami na Youtube.Szukałem,kombinowałem,a tu w końcu mam co chciałem.
  Pozdrawiam
  Krzysztof ostatnio opublikował…Czy można zarabiać na blogu?My Profile

  Reply
 2. Michal

  Źródeł jest cała masa, YouTube dysponuje naprawdę opgraniczoną bazą plikó muzycznych… Faktem jest, że przebrnięcie prez przepastne bazy czesto wymaga wiele czasu i poświecenia, ale warto…
  Zapraszam do mojej listy stron zawierających darmową muzykę do wykorzystania w plikach wideo!
  Michal ostatnio opublikował…Skąd brać muzykę do filmów?My Profile

  Reply
 3. elmuzyk

  Czy są strony z darmową muzyką do pobrania na licencji Creative Commons 0? To znaczy aby zamiszcznie utworu nie wymagało atrybucji.

  Reply
  1. Kamila

   Oczywiście, że są takie strony. Wystarczy wpisać w google np. creative commons muzyka, creative commons music itp.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge