Rozszerzenia dla Magento od TemplateMonster

Kolejny sklep internetowy i kolejna porcja ciekawych wtyczek stworzonych przez zespół ekspertów TemplateMonster.

Na początek może kilka słów na temat czym właściwie jest Magento? Magento to nic innego jak jedna z kolejnych platform sklepowych. Skrypt udostępniany jest na licencji Open Software License w wersji 3.0. Mówiąc najprościej jest to kolejna opcja darmowa, dzięki której stworzymy sklep internetowy.

Magento wybierane jest przez osoby, które chcą postawić naprawdę duży sklep. Jednak warto mieć na uwadze, że skrypt ma swoje spore wymagania, dlatego warto zastanowić się przed jego wyborem. Alternatywą może być PrestaShop.

TemplateMonster tak jak i w przypadku wtyczek dla Prestashop, stworzył kilka ciekawych rozszerzeń, które usprawnią nasz sklep na Magento.

templatemonster-magento-extensions

Co oferuje nam TemplateMonster dla tego popularnego skryptu?

ajaxsearch-templatemonster

Ajax Search – pozwala wyświetlać natychmiastowe rezultaty wyszukiwania podczas wpisywania słów kluczowych.

 

 


megamenu-templatemonster

Megamenu – pozwala rozmieszczać wszystkie kategorie i podkategorie produktów na jednym panelu. Widząc cały katalog produktów na raz, klienci będą mogli poruszać się w nim znacznie szybciej. Można również uzupełnić kategorie produktów o banery z linkami oraz innymi elementami HTML.

 


newslatter-templatemonster

Newsletter Popup – rozszerzenie do wyświetlania formularzu subskrypcji na newsletter. Ten formularz pojawia się w postaci wyskakującego okna.

 

 

Home Page Slider – pozwala ustawić stylowy i funkcjonalny suwak na stronę główną. Do slajdów można dodawać obrazy i tekst.  Można również ustawiać różne efekty przejścia między slajdami aby prezentacja wyglądała bardziej dynamicznie.

Layered Navigation – rozszerzenia pozwalające ułatwić wyszukiwanie w katalogu produktów. Za jego pomocą klienci mogą filtrować produkty z katalogu według różnych atrybutów – cena, kolor, producent itd.

Similar Posts