BLOG

Rozszerzenia dla Magento od TemplateMonster

Kolejny sklep internetowy i kolejna porcja ciekawych wtyczek stworzonych przez zespół ekspertów TemplateMonster.

Na początek może kilka słów na temat czym właściwie jest Magento? Magento to nic innego jak jedna z kolejnych platform sklepowych. Skrypt udostępniany jest na licencji Open Software License w wersji 3.0. Mówiąc najprościej jest to kolejna opcja darmowa, dzięki której stworzymy sklep internetowy.

Magento wybierane jest przez osoby, które chcą postawić naprawdę duży sklep. Jednak warto mieć na uwadze, że skrypt ma swoje spore wymagania, dlatego warto zastanowić się przed jego wyborem. Alternatywą może być PrestaShop.

TemplateMonster tak jak i w przypadku wtyczek dla Prestashop, stworzył kilka ciekawych rozszerzeń, które usprawnią nasz sklep na Magento.

templatemonster-magento-extensions

Co oferuje nam TemplateMonster dla tego popularnego skryptu?

ajaxsearch-templatemonster

Ajax Search – pozwala wyświetlać natychmiastowe rezultaty wyszukiwania podczas wpisywania słów kluczowych.

 

 


megamenu-templatemonster

Megamenu – pozwala rozmieszczać wszystkie kategorie i podkategorie produktów na jednym panelu. Widząc cały katalog produktów na raz, klienci będą mogli poruszać się w nim znacznie szybciej. Można również uzupełnić kategorie produktów o banery z linkami oraz innymi elementami HTML.

 


newslatter-templatemonster

Newsletter Popup – rozszerzenie do wyświetlania formularzu subskrypcji na newsletter. Ten formularz pojawia się w postaci wyskakującego okna.

 

 

Home Page Slider – pozwala ustawić stylowy i funkcjonalny suwak na stronę główną. Do slajdów można dodawać obrazy i tekst.  Można również ustawiać różne efekty przejścia między slajdami aby prezentacja wyglądała bardziej dynamicznie.

Layered Navigation – rozszerzenia pozwalające ułatwić wyszukiwanie w katalogu produktów. Za jego pomocą klienci mogą filtrować produkty z katalogu według różnych atrybutów – cena, kolor, producent itd.

DZIEWCZYNA ZA BLOGIEM

Jestem Kamila Nitschka

Jestem tutaj, aby szybko i łatwo stworzyć stronę internetową Twoich marzeń lub nauczyć Cię jak możesz to zrobić sama w prosty sposób i bez stresu oczywiście wykorzystując w tym celu WordPressa.

Kategorie

Autor artykułu

9 thoughts on “Rozszerzenia dla Magento od TemplateMonster”

  1. Jako że program darmowy, to użytkownik mimo to może się spodziewać jakiś ograniczeń, które zostaną odblokowane po odpowiedniej opłacie?

    1. Mogą być pewne blokady, które są zdjęte w pełnej wersji. Nie korzystałam nigdy z Magento więc trudno mi powiedzieć coś więcej. Warto przeczytać na stronie co jest dostępne w wersji darmowej. Ale sądzę, że tutaj raczej będą płatne dodatkowe wtyczki niż samo Magento jako oprogramowanie.

  2. Template Monster to od kiedy pamiętam są na rynku, chociaż ja osobiście nie miałem potrzeby korzystania z ich usług.

  3. Magento jest świetny. Korzystam z niego przy prowadzeniu dwóch sklepów internetowych dla firmy, w której pracuję. Chętnie sprawdzę też te rozszerzenia, bo kilka dodatkowych by mi się przydało.

Komentowanie jest zablokowane.