REFERENCJE

Nie wierz mi na słowo.
Posłuchaj, co mówią o mnie moi klienci.

Poznaj opinie moich zadowolonych klientów i zobacz jak pomogłam im zbudować biznes online wykorzystując WordPressa

"Po poznaniu oczekiwań Klienta i określeniu celów – działa szybko i sprawnie, doradza, szuka optymalnych rozwiązań”

Kamila, to mistrzyni Elementora, WordPressa, Landing page’y i Woocomerce. Po poznaniu oczekiwań Klienta i określeniu celów – działa szybko i sprawnie, doradza, szuka optymalnych rozwiązań ale też edukuje, aby Klient był samodzielny w korzystaniu ze swoich stron. Polecam każdemu tę współpracę, kto chce zadbać o siebie, mieć wysokiej jakości rozwiązania internetowe i jeszcze przyjemność z kontaktu z profesjonalnym dostawcą. Kamila realizowała dla mnie 4 strony www, sklep i platformę edukacyjną

beata stefańska psycholog biznesu / WWW.beatastefanska.com

"Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto się tak dobrze zna na rzeczy”

Bardzo się cieszę, że nawiązałam współpracę z Kamilą. Strony, które dla mnie ulepszyła wyglądają teraz bardzo profesjonalnie i dokładnie tak jak chciałam. Współpraca jest całkowicie bezproblemowa. W cenę (naprawdę przyjazną cenę) wliczone są 3 korekty szablonu, ale nie trzeba było nic poprawiać, bo wyszło tak ładnie. I w dodatku szybko. Co więcej dostałam 3 propozycje stron do wyboru i jeszcze wskazówki, jak zwiększyć sprzedaż! Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto się tak dobrze zna na rzeczy. Zamierzam kontynuować współpracę i jak najbardziej polecam!

MAGDALENA CHOŁUJ

"Dzięki współpracy z Kamilą moja strona powstała bardzo szybko, a kontakt z nią to czysta przyjemność”

Kiedy pojawiła się potrzeba stworzenia dla mnie strony w ogóle nie miałem pojęcia od czego zacząć. Wiedziałem tylko, że ma to być strona, która przedstawia mnie jako specjalistę w swojej dziedzinie i fajnie jakby była na WordPressie, bo miałem już jakieś doświadczenie w obsłudze WordPressa. Traf, albo zrządzenie losu pokierowało mnie do Kamili, która mimo, że nie jest z mojej branży to potrafiła zadać takie pytania i dać takie podpowiedzi, że poczułem się jakbym trafił w ręce jakiegoś mentora. Dzięki współpracy z Kamilą moja strona powstała bardzo szybko, a kontakt z nią to czysta przyjemność. Jestem bardzo zadowolony z efektu naszej wspólnej pracy i wierzę, że w przyszłości będzie tak samo dobrze.

Dariusz Skórniewski / WWW.dariuszskorniewski.pl

ZRÓBMY TO

Gotowy do rozwoju i promowania swojej firmy za pomocą WordPressa?

Stworzenie strony internetowej może być trudne i przytłaczające, jeśli nie masz pewności, jak zacząć. Mój bezpłatny ebook pomoże Ci stworzyć udaną stronę internetową, z której jesteś dumny, jednocześnie pomoże Ci zarabiać.

"Pomogła mi w wielu kwestiach często wykraczających poza listę zadań”

Kamila to nie tylko świetny fachowiec to wspaniały człowiek , z którym przy bliższym kontakcie na pewno się zaprzyjaźnisz. Kamila zbudowała mi sklep internetowy od podstaw według moich oczekiwań. Każda kwestia była uzgadniane ze mną by wszystko wyglądało tak jak ja naprawdę chce i jak mi się podoba. Pomogła mi w wielu kwestiach często wykraczających poza listę zadań. Bardzo jestem jej za to wdzięczna i będę polecać jeszcze nie raz. Dziękuję Kamila za poświęcony czas i Twoja wiedzę

kAMILA MATYSIAK / www.kajlihandmade.pl

"Serdeczny kontakt, trzymanie się terminów i fachowość”

Z całego serca mogę polecić podjęcie współpracy z Kamilą. Kamila postawiła mi bloga na platformie WordPress od podstaw a moim zadaniem było tylko powiedzieć co i jak chcę mieć. Również w okresie późniejszym mogłam zwrócić się do niej z pytaniami w sprawie bloga. Serdeczny kontakt, trzymanie się terminów i fachowość tego możecie się spodziewać decydując się na Kamilę.

Monika Tarnowski Chrabczak / www.prostydomek.pl

KOLEKCJA

KURSY DLA OSÓB, KTÓRE SAME TWORZĄ SWOJĄ STRONĘ WWW