Referencje

Nie wierz mi na słowo. Oto, co moi klienci mają do powiedzenia.

Poznaj opinie moich zadowolonych klientów i zobacz jak pomogłam im zbudować biznes online wykorzystując WordPressa

Bardzo się cieszę, że nawiązałam współpracę z Kamilą. Strony, które dla mnie ulepszyła wyglądają teraz bardzo profesjonalnie i dokładnie tak jak chciałam. Współpraca jest całkowicie bezproblemowa. W cenę (naprawdę przyjazną cenę) wliczone są 3 korekty szablonu, ale nie trzeba było nic poprawiać, bo wyszło tak ładnie. I w dodatku szybko. Co więcej dostałam 3 propozycje stron do wyboru i jeszcze wskazówki, jak zwiększyć sprzedaż! Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto się tak dobrze zna na rzeczy. Zamierzam kontynuować współpracę i jak najbardziej polecam!

Magdalena Chołuj

Kiedy pojawiła się potrzeba stworzenia dla mnie strony w ogóle nie miałem pojęcia od czego zacząć. Wiedziałem tylko, że ma to być strona, która przedstawia mnie jako specjalistę w swojej dziedzinie i fajnie jakby była na WordPressie, bo miałem już jakieś doświadczenie w obsłudze WordPressa. Traf, albo zrządzenie losu pokierowało mnie do Kamili, która mimo, że nie jest z mojej branży to potrafiła zadać takie pytania i dać takie podpowiedzi, że poczułem się jakbym trafił w ręce jakiegoś mentora. Dzięki współpracy z Kamilą moja strona powstała bardzo szybko, a kontakt z nią to czysta przyjemność. Jestem bardzo zadowolony z efektu naszej wspólnej pracy i wierzę, że w przyszłości będzie tak samo dobrze.

Dariusz Skórniewski / www.dariuszskorniewski.pl

Kamila to nie tylko świetny fachowiec to wspaniały człowiek , z którym przy bliższym kontakcie na pewno się zaprzyjaźnisz. Kamila zbudowała mi sklep internetowy od podstaw według moich oczekiwań. Każda kwestia była uzgadniane ze mną by wszystko wyglądało tak jak ja naprawdę chce i jak mi się podoba. Pomogła mi w wielu kwestiach często wykraczających poza listę zadań. Bardzo jestem jej za to wdzięczna i będę polecać jeszcze nie raz. Dziękuję Kamila za poświęcony czas i Twoja wiedzę

Kamila Matysiak / www.kajli.pl

Uruchom swoją stronę WWW Marzeń w kilka chwil, nie tygodni!

Przejrzyj mój wybór pięknych szablonów stron internetowych! Masz pełną kontrolę nad wszystkimi szczegółami na swojej stronie (kolory, fonty), powielaj elementy sekcji, kopiuj a nawet zmieniaj kolejność.

To takie proste i szybkie.

Z całego serca mogę polecić podjęcie współpracy z Kamilą. Kamila postawiła mi bloga na platformie WordPress od podstaw a moim zadaniem było tylko powiedzieć co i jak chcę mieć. Również w okresie późniejszym mogłam zwrócić się do niej z pytaniami w sprawie bloga. Serdeczny kontakt, trzymanie się terminów i fachowość tego możecie się spodziewać decydując się na Kamilę.

Monika Tarnowski Chrabczak / www.prostydomek.pl

Kamila, to mistrzyni Elementora, WordPressa, Landing page’y i Woocomerce. Po poznaniu oczekiwań Klienta i określeniu celów – działa szybko i sprawnie, doradza, szuka optymalnych rozwiązań ale też edukuje, aby Klient był samodzielny w korzystaniu ze swoich stron. Polecam każdemu tę współpracę, kto chce zadbać o siebie, mieć wysokiej jakości rozwiązania internetowe i jeszcze przyjemność z kontaktu z profesjonalnym dostawcą. Kamila realizowała dla mnie 4 strony www, sklep i platformę edukacyjną

Beata Stefańska psycholog biznesu / www.beatastefanska.com

“Kamila,to prawdziwa ekspertka w zakresie obsługi WordPress oraz stawiania sklepu online. Współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Szybko i sprawnie postawiła mi platformę wiedzy, która działa bez zarzutu oraz dba, aby wszystko działało w niej jak trzeba. Również strona www mojego wydarzenia, została przygotowana perfekcyjnie! Wszystkie realizacje, które jej powierzyłam, były gotowe na czas! Polecam w 100% jej usługi”

Joanna Suchocka / Strefa Kobiet Biznesu

Problemem był jednak brak jakiejkolwiek wiedzy na temat bloga, strony, wordpress itp. I wówczas na mojej drodze poszukiwania pomocy poznałam Kamilę, która z niezwykła kompetencją i profesjonalizmem powoli wyjaśniała mi wszystkie tajniki. Kamila wykazała się dużą cierpliwością i bystrością aby poznać moje potrzeby i stworzyć bloga pod wordressem, który absolutnie spełniał moje oczekiwania a nawet je przerastał. Kamila nie tylko mnie dopytywała ale również idealnie dopasowywała swoją ofertę do mojego zapotrzebowania. Cierpliwie tłumaczyła nieznajome słownictwo oraz krok po kroku zasady tworzenia artykułów, umieszczanie zdjęć. Dziś wiem że z takim nauczycielem jest to bardzo proste i łatwe.

Agnieszka Reda

Do Kamili trafiłam ze zmodyfikowanym szablonem oraz informacją nie da się wykonać strony zgodnej z motywem. Jednak to co było niemożliwe stało się możliwe do wykonania. Dzięki Kamili posiadam stronę zgodną ze swoimi oczekiwaniami. Polecam współpracę, profesjonalizm, zaangażowanie oraz bardzo duży zasób wiedzy.

Ewelina Tomiczek