3 komentarze Media społecznościowe, Przy kawie

Kto nie zna youtube ? Chyba nie ma takiej osoby, która nie obejrzała filmiku, nie ma swojego konału lub nie skomentowała czyjegoś filmu.

Ale czy YT może zrobić z Ciebie gwiazdę ? O tym przekonał się pewien Student. Nicholas Selby i jego przemówienie na akademickim rozpoczęciu roku ( Instytut Technologiczny Uniwersytetu Georgia w Stanach Zjednoczonych), poznała cała Ameryka, a teraz podbija świat.

Początek przemówienia Nicholas’a był oczywisty: “Wybraliśmy Georgia Tech, ponieważ chcemy dokonywać niemożliwego”. A po chwili rozbrzmiała muzyka z filmu “2001: Odyseja Kosmiczna”, a student zacytował Isaaca Newtona: “Jeśli widzę dalej, to tylko dlatego, że stoję na ramionach olbrzymów”.

Potem można usłyszeć. “Misja nas jako studentów to nie jedynie iść śladami astronautów, laureatów nagrody Nobla, prezydentów, którzy kończyli tę szkołę przed nami. Mamy iść dalej niż oni. Krusząc barki gigantów, na których stoimy. Jesteśmy innowacyjnymi ludźmi, dlatego jeśli chcecie zmieniać świat – jesteście studentami Georgia Tech – możecie to zrobić! Jeśli chcecie stworzyć kostium Iron Mana – jesteście studentami Georgia Tech – możecie to zrobić! Jeśli chcecie, żeby podczas Waszego przemówienia w tle leciała muzyka – jesteśmy studentami Georgia Tech – możemy to zrobić! Ja robię to teraz!” – konkludował charyzmatyczny student.

Na youtube już masa ludzi dodała do swoich kanałów owy film z przemówieniem, a patrząc na ilość wyświetleń mogę powiedzieć śmiało, że facet stał się gwiazdą youtube.

gorgia-tech-przemowienie-studenta-nicholas-selby
gorgia-tech-przemowienie-studenta-nicholas-selby


Przyznam, że jak ja kończyłam studia magisterskie to nie specjalnie byłam zainteresowana przemowami. Ale gdyby ktoś przemówił tak charyzmatycznie jak Nicholas Selby to na pewno było by to niezapomniane chwile.

Zresztą sam zobacz ten film i sprawdź czy na Tobie wywarł też takie emocje jak na innych ludziach.


Kamila Nitschka on Facebook
Kamila Nitschka
Specjalizuję się w Wordpressie od kilku lat. Tworzę strony internetowe w oparciu o WP dla swoich klientów. WordPress wykorzystuje nie tylko do budowy stron internetowych, ale także to budowania platform dla kursów online, sprzedaży kursów mailowych i innych.
3 Komentarzy
 1. Mistrz

  cześć
  ameryka to ni e Polska ale jak piszesz siła tkwi w narzedziu youtube więc każdy może próbować:)
  Ja piszę wiersze ,teksty tzn to tak łatwo mi to przychodzi że postanowiłem niedawno to upublicznić.hm a może też na yt konto założe w tym celu:)
  pozdrawiam

  Reply
 2. Szymon Słowik

  Jestem sceptykiem jeśli chodzi o takie motywacyjne historie 😉
  Szymon Słowik ostatnio opublikował…Linki do strony – w jaki sposób wpływają na pozycjonowanie i jak je zdobywaćMy Profile

  Reply
  1. Kamila Nitschka

   Ale historia ciekawa 😉

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge