BLOG

Profile social media i blog? jak to połączyć?

social media na blogu wordpress

Gdyby zapytać kogoś, kto prowadzi bloga lub stronę firmową, cy wiedzą, co to jest profil social media, to 100% osób odpowiedziało, by prawidłowo, że wiedzą. Mało tego 90% ma, chociaż jedno konto założone na serwisie społecznościowym. Ale, ile z tych osób ma powiązane swoje profile z blogiem? Tutaj na pewno dużo osób albo nie ma ikonek na swoim blogu albo nie wie jak to zrobić.

Jaki będzie efekt, do którego dążymy. Tutaj przykład z mojego bloga, który widzisz po prawej stronie w sidebarze:

social-media-sidebar-ikony-profili
Na początku musisz znaleźć ikonki, które chcesz dodać na swoim blogu. Jakiś czas temu opublikowałam artykuł, który zawiera 11 zestawów ikon social media za darmo. Możesz przejrzeć te zestawy i zobaczyć czy dobrze wkomponują się wizualnie na twoim blogu.

Co dalej? Zapraszam cię do lektury mojego artykułu, w którym opisałam dokładnie krok po kroku jak dodać ikonki do swoich profili jako linki odsyłające, bez użycia wtyczek. Jest to bardzo proste, dlatego nie warto instalować dodatkowych wtyczek na swoim blogu.

Artykuł znajdzie tutaj: Pokaż na blogu swoje profile z social media bez użycia wtyczki.

 

DZIEWCZYNA ZA BLOGIEM

Jestem Kamila Nitschka

Jestem tutaj, aby szybko i łatwo stworzyć stronę internetową Twoich marzeń lub nauczyć Cię jak możesz to zrobić sama w prosty sposób i bez stresu oczywiście wykorzystując w tym celu WordPressa.

Kategorie

Autor artykułu

5 thoughts on “Profile social media i blog? jak to połączyć?”

  1. Zawsze zastanawiałem się jak ugryźć ten temat, teraz już wiem. Ten zestaw 11 wtyczek jest bardzo pomocny. Szkoda, że są one do wordpress 🙂 Jak już będę miał bloga to wtedy będę mógł zainstalować wtyczki.

    1. To nie jest zestaw 11 wtyczek tylko 11 zestawów ikon jako plik graficzny i możesz wykorzystać je gdzie tylko chcesz, nie musi to być wordpress:)

  2. Jest to świetny pomysł aby mieć własne ikonki z social media i nie stawiać na wtyczki. I to prawda że nie ma powiązanych profili z blogiem. Może się wstydzą 10 fanów?

    1. Lepiej mieć na początek 10 fanów niż 1000 kupionych na allegro, którzy nie są wartościowi pod żadnym względem.

Komentowanie jest zablokowane.