One od TemplateMonster – nowa usługa od Potworka

Jeśli aktywnie korzystasz z motywów od TemplateMonster, na pewno będziesz zachwycony nową usługę, która zostanie zaprezentowana już 12 marca. Zespół Szablonowego Potwora wprowadza serwis One z płatną subskrypcją na ponad 8000+ swoich produktów. Dzięki temu możesz bez żadnych ograniczeń używać różnych szablonów, wtyczek, obrazów, fontów do tworzenia stron www.

I to wszystko będzie kosztować jedynie $229 na rok! Świetnie, nie prawda?

Podany serwis jest dostępny pod adresem: one.templatemonster.com. Na starcie One będzie posiadał tylko anglojęzyczną wersję. Jednak przetłumaczenie na inne języki, w tym na Polski, jest zapłonowe na 2019 r. Także warto zaznaczyć, że serwis One nie będzie połączony z innymi usługami od marketplace. Przez to nie możesz korzystać z kosztów zgromadzonych na konie Programu lojalnościowego dla opłaty rocznej subskrypcji.

A teraz przejrzymy kluczowe funkcje serwisu One:

  • Duży wybór produktów premium. Na stracie usługi użytkownicy mogą skorzystać z ponad 8000 różnych produktów. To są motywy WordPress i WooCommerce, szablony Shopify, Magento, PrestaShop, OpenCart, HTML, wtyczki i dodatki dla popularnych CMS, fonty, elementy graficzne itd. Oprócz tego liczba produktów będzie ciągle się zwiększać.
  • Obecność produktów flagowych. Wśród dostępnych do pobierania szablonów będą flagowce ze strony TemplateMonster. To są Monstroid, Monstroid2, WooSrtroid itd.
  • Roczna subskrypcja. Obecnie jest dostępna tylko roczna subskrypcja. Jednak twórcy serwisu planują dodać inne warianty cenowe, w tym dożywotną subskrypcje. W ramach obecnego pakietu usług użytkownik będzie mógł pobierać wszystkie elementy ze strony One i korzystać z nich bez żadnych ograniczeń (póki będzie aktywna subskrypcja). Jeśli użytkownik zrezygnuje z przedłużenia subskrypcji na kolejny okres, użycie pobranych produktów do tworzenia nowych stron będzie zakazane (oprócz niektórych elementów graficznych). Jednak użytkownik może dalej korzystać z ze stworzonych witryn i dostawać krytyczne aktualizacji produktów (oprócz dużych update’ów).

  • Licencja deweloperska. Na wszystkie produkty pobierane ze strony One rozpowszechnia się licencja deweloperska. Ona nadaje możliwość tworzyć dowolną liczbę witryn bez żadnych ograniczeń.
  • Wsparcie techniczne 24/7. W razie pojawienia jakichkolwiek problemów z produktami użytkownik może skorzystać z profesjonalnego wsparcia od TemplateMonster. Dla klientów jest dostępny serwis w formie tzw. ticketów, który działa 24/7.
  • Dodatkowe oferty. Twórcy One planują udostępnić dodatkowe usługi (niestety one będą płatne) dla swoich klientów. Dzięki nim można zainstalować motyw, spersonalizować stronę, dodać nowe rozszerzenia itd. Informacji o tych ofertach pojawi się później.
  • Zwiększenie asortymentu produktów. Oprócz zwiększenia liczby produktów, które będę dostępne na stronie One od startu usługi, twórcy planują dodawać nowe typy elementów.
  • Możliwość zwrócić koszty w ciągu 14 dni. Jeśli usługa Ona Ci nie zachwyciła, możesz powrócić swoje koszty w ciągu 14 dni. Jest to możliwe nawet, gdy pobierałeś produkty. W tym przypadku nie będziesz mógł z nich korzystać w przyszłości.

Jeśli zainteresowałeś się nową usługą od TemplateMonster, nie przegap możliwości kupić roczną subskrypcje z dodatkową zniżkę 30%. Tylko do 12 marca jej wartość wynosi $159 czyli $13 na miesiąc. 🙂

Znaleźć dodatkowe informacje na temat serwisu One można na stronie one.templatemonster.com

Similar Posts