“Łatwo pisać, gdy ma się za temat coś innego niż samego siebie…”  – Emil Cioran

Kim jestem, czyli kilka słów o mnie.

Witaj na moim blogu.
Nazywam się Kamila Nitschka mieszkam w Zielonej Górze.
Zastanawiałam się co najpierw powinieneś drogi internauto o mnie widzieć. Pierwszą rzeczą jaką się dowiesz to to, że jestem człowiekiem takim jak TY.
Z wykształcenia jestem ogrodnikiem, najpierw skończyłam studia inżynierskie, a następnie magisterskie o specjalności – kształtowanie terenów zieleni. Pasjonuje mnie nie tylko ogrodnictwo ale przede wszystkim (od dziecka) internet, wordpress i wszystko co związane z komputerami. Z tego powodu ukończyłam również Technikum informatyczne.

Ogrodnictwo poszło w odstawkę, zwyciężyła pasja do komputerów, a przede wszystkim do tworzenia stron internetowych w szczególności w oparciu o WordPressa.

Co lubię robić?

Spędzać czas buszując po necie. Interesuje mnie tworzenie stron internetowych czyli php, mysql, html5, bootstrap, css3.
Wiedzę zdobywam z neta i różnych ciekawych kursów zarówno tych płatnych jak i darmowych. Jestem jednak przede wszystkim samoukiem.

Od dłuższego czasu drążyłam temat marketingu sieciowego. Zapisałam się na kilka subskrypcji, dostawałam maile, i w którymś z nich wyczytałam informację o zarabianiu przez internet. Pomału dążyłam do tego aby internet i moja wiedza stały się źródłem mojego dochodu.
W końcu się udało 🙂 Po 2 latach, rzuciłam pracę na etacie, w której pracowałam po 10-12 godzin. Teraz mam więcej czasu na swoje sprawy, a także na ciągłą naukę nowych rzeczy.

Tworzę strony internetowe na WordPressie dla klientów, jednak mój Tata zawsze powtarzał, abym zarabiała na własnej wiedzy, którą mogę wykorzystać do stworzenia swoich własnych kursów. Niestety mój Tata nie doczekał się tego, ponieważ zmarł nagle w 2015 roku. W tym samym roku właśnie rzuciłam etat i zajęłam się pracą przez internet. A teraz tworzę własne kursy, które niebawem ujrzą światło dzienne.