Projektantka stron WWW

Cześć! Jestem Kamila Nitschka

Od 2005 roku pomagam przedsiębiorczym kobietą (choć nie tylko, było też kilku mężczyzn), które są nie techniczne stworzyć ich miejsce w Internecie. Tworzyłam strony internetowe, sklepy internetowe, platformy kursów online, landing page czy strony sprzedażowe (sales page).

Dodatkowo od 2005 roku prowadzę bloga gdzie dziele się wiedzą dotyczącą WordPressa i wykorzystaniem go jak najmocniej w biznesie online.

Tworzenie stron, a szczególnie motywów, szablonów WordPress jest mają pasją, dlatego ze swoimi produktami w 2020 roku kiedy to rozpoczęła się pandemia Covid19 ruszyłam na podbój świata!

Od 2020 roku tworzę i sprzedaję szablony WordPress (Elementor, Divi), Kadence dla klientów z Niemiec, Australii, USA czy Meksyku i kilku innych krajów. Ostatnio nawet mój szablon kupiła klientka z Japoni.

A teraz przyszedł czas na pomoc kobietą w Polsce. Aby ułatwić osobą nie technicznym stworzenie własnej strony przy niskim budżecie postanowiłam tworzyć motywy potomne dla WordPress wykorzystując świetny darmowy motyw i freamework Kadence.

Nie każdy chce stronę zbudowaną za pomocą page buildera Elementor czy motyw Divi, dlatego świetną pomysłem okazało się tworzenie motywów potomnych dla Kadence.

Moją misją jest uławić przedsiębiorczym kobietą i właścicielką małych firm przejąć pełną kontrolę na ich obecnością w Internecie, nie wydając przy tym dużych pieniędzy na wynajęcie agencji do stworzenia strony internetowej.

Uruchom imponującą stronę WWW, aby Twoi klienci mogli Cię znaleźć.

Wybierz motyw, dodaj zawartość a następnie uruchom! Gotowe.

Przejrzyj mój wybór pięknych szablonów stron internetowych! Masz pełną kontrolę nad wszystkimi szczegółami na swojej stronie (kolory, fonty), powielaj elementy sekcji, kopiuj a nawet zmieniaj kolejność.

To takie proste i szybkie.