8 komentarzy Zarabianie w internecie

Dalsza część serii, dlaczego zarabianie przez internet nie jest dla Ciebie . W poprzednim artykule dowiedziałeś się, że musisz traktować biznes online poważnie. Musi się on stać twoją pracą, a nie rozrywką. Musisz zdawać sobie sprawę, że brak działania spowoduje, że tak naprawdę nigdy nie zaczniesz zarabiać w internecie, pomimo nawet dużej wiedzy.

W poprzednim artykule dlaczego zarabianie przez internet nie jest dla Ciebie cz.1,  podałam ci 5 powodów, w dzisiejszym podam ci kolejne 3, które są równie ważne jak poprzednie.

1. Zarabianie przez internet – skakanie z jednego biznesu na drugi.

Niestety, jednym z podstawowych błędów osób startujących w biznesie internetowym  jest to, że nie są cierpliwi. Wybierają jeden biznes online, czy też program partnerski, działają z, nim przez miesiąc lub dwa. Ale stwierdzają, że jeszcze nic nie zarobili, więc to kiepski biznes i przechodzą do kolejnego. Po kolejnych 2 miesiącach, przechodzą do kolejnego, bo ten też nie wypalił.

Musisz skupić się na jednej rzeczy, na jednym biznesie czy programie partnerskim. Abyś mógł z, nim zarabiać musi on być dobry i musisz poświecić czas, nawet rok czy dwa.biznes-online-pomysl

2. Zarabianie przez internet – wybór złego programu.

Częste zjawisko w biznesie online to wybór złego programu. Coś pojawiło się „gorącego” na rynku i ty już w tym startujesz, myśląc, że, skoro jest to bomba, coś na czasie to na pewno dochodowe. Może się okazać, że tak wcale nie jest to po pierwsze, a po drugie pomyśl czy będziesz w stanie zarabiać na tym, za rok, za 5 lat. Jeśli ma to być krótkotrwały dochód, a ty poświęcisz na to masę czasu to będzie, to nieopłacalne.

3. Zarabianie przez internet – ale od czego zacząć.

W internecie jest tak dużo sposób na zarabianie, że ludzie pomału się gubią w tłoku informacji. Dodatkowo gdzieś trafili na opinię jednego człowieka, który odradza dany biznes, a na innej stronie czytają, że to jest świetny sposób na zarabianie. Sprzeczne informację i, komu zaufać ? Na pewno nie ufaj osobom, które nie są w stanie podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem pod swoimi słowami. A od czego masz zacząć ? Jednym z lepszych sposobów na zarabianie są programy partnerskie. Poszukaj takowych, w tym, czym czujesz się mocny, w swojej pasji. Znajdź swoją niszę i zacznij działać.

Jeśli chcesz zarabiać online i nie zaliczać się do tych ludzi, którzy próbowali, ale, im się nie udało, spisz swoje cele, zastanów się czy jesteś w stanie poświecić się temu biznesowi. Czy jesteś na tyle wytrwały, aby popracować rzetelnie nie miesiąc czy dwa, a pół roku w internecie i zacznij działać.


Kamila Nitschka on Facebook
Kamila Nitschka
Specjalizuję się w Wordpressie od kilku lat. Tworzę strony internetowe w oparciu o WP dla swoich klientów. WordPress wykorzystuje nie tylko do budowy stron internetowych, ale także to budowania platform dla kursów online, sprzedaży kursów mailowych i innych.
Tagi
8 Komentarzy
 1. Psychol

  Kawał dobrej roboty wykonałaś sporządzając dwie interesujące części. Ciesze się, że znalazłem ten blog, prawdopodobnie zagoszczę tutaj na dłużej, gdyż widzę, że od Ciebie to można się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć. Pozdrawiam.
  Psychol ostatnio opublikował…Depresja, zaburzenia depresyjne – wszystko o depresjiMy Profile

  Reply
  1. Kamila

   Dziękuje za opinię 🙂 Zapraszam na bloga jak najbardziej. Gdybyś miał problemy, pytania dotyczące bloga pisz śmiało np. przez formularz kontaktowy. Postaram się pomóc 🙂

   Reply
 2. Ewa

  No właśnie przekonałam się na własnej skórze , że nie program jest ważny , ale wytrwałość w dążeniu do celu.
  Ewa ostatnio opublikował…Dogonić MarzeniaMy Profile

  Reply
 3. Halski

  Nigdy przedtem na to nie zwracałem uwagi, a jednak można zwiększyć swój budżet domowy za pomocą internetu, bez wychodzenia z domu.

  Reply
 4. Kuba

  Ja tak weryfukując ten rodzaj biznesu wiem że napewno się zarobi. Tylko trzeba informacje weryfikować po 3-4 razy, nie ufać zbytnio. Najlepsze na początek są programy które są wypłacalne a potem podkładać i sprawdzać te które mają ryzyko.

  Reply
 5. Xolinqa

  Zgadzam się całkowicie z treścią tego artykułu. Zresztą to po części o mnie, bo przez lata nie mogłam wytrwać przy jednej stronie i zakładałam następną porzucając poprzednią. Teraz mam zamiar rozkręcić się na dobre.

  Reply
 6. Mediator

  Wiele rzeczy opisanych w artykule pokrywa się z moimi spostrzeżeniami.
  Mediator ostatnio opublikował…Wykorzystanie mediów społecznościowych w biznesieMy Profile

  Reply
 7. Dominik

  Bez dobrego planu nic nie ma prawa działać. Trzeba wiedzieć czego się chce i wiedzieć jak to osiągnąć.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge