Dlaczego zarabianie przez internet nie jest dla Ciebie cz.2

Dalsza część serii, dlaczego zarabianie przez internet nie jest dla Ciebie . W poprzednim artykule dowiedziałeś się, że musisz traktować biznes online poważnie. Musi się on stać twoją pracą, a nie rozrywką. Musisz zdawać sobie sprawę, że brak działania spowoduje, że tak naprawdę nigdy nie zaczniesz zarabiać w internecie, pomimo nawet dużej wiedzy.

W poprzednim artykule dlaczego zarabianie przez internet nie jest dla Ciebie cz.1,  podałam ci 5 powodów, w dzisiejszym podam ci kolejne 3, które są równie ważne jak poprzednie.

1. Zarabianie przez internet – skakanie z jednego biznesu na drugi.

Niestety, jednym z podstawowych błędów osób startujących w biznesie internetowym  jest to, że nie są cierpliwi. Wybierają jeden biznes online, czy też program partnerski, działają z, nim przez miesiąc lub dwa. Ale stwierdzają, że jeszcze nic nie zarobili, więc to kiepski biznes i przechodzą do kolejnego. Po kolejnych 2 miesiącach, przechodzą do kolejnego, bo ten też nie wypalił.

Musisz skupić się na jednej rzeczy, na jednym biznesie czy programie partnerskim. Abyś mógł z, nim zarabiać musi on być dobry i musisz poświecić czas, nawet rok czy dwa.

2. Zarabianie przez internet – wybór złego programu.

Częste zjawisko w biznesie online to wybór złego programu. Coś pojawiło się „gorącego” na rynku i ty już w tym startujesz, myśląc, że, skoro jest to bomba, coś na czasie to na pewno dochodowe. Może się okazać, że tak wcale nie jest to po pierwsze, a po drugie pomyśl czy będziesz w stanie zarabiać na tym, za rok, za 5 lat. Jeśli ma to być krótkotrwały dochód, a ty poświęcisz na to masę czasu to będzie, to nieopłacalne.

3. Zarabianie przez internet – ale od czego zacząć.

W internecie jest tak dużo sposób na zarabianie, że ludzie pomału się gubią w tłoku informacji. Dodatkowo gdzieś trafili na opinię jednego człowieka, który odradza dany biznes, a na innej stronie czytają, że to jest świetny sposób na zarabianie. Sprzeczne informację i, komu zaufać ? Na pewno nie ufaj osobom, które nie są w stanie podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem pod swoimi słowami. A od czego masz zacząć ? Jednym z lepszych sposobów na zarabianie są programy partnerskie. Poszukaj takowych, w tym, czym czujesz się mocny, w swojej pasji. Znajdź swoją niszę i zacznij działać.

Jeśli chcesz zarabiać online i nie zaliczać się do tych ludzi, którzy próbowali, ale, im się nie udało, spisz swoje cele, zastanów się czy jesteś w stanie poświecić się temu biznesowi. Czy jesteś na tyle wytrwały, aby popracować rzetelnie nie miesiąc czy dwa, a pół roku w internecie i zacznij działać.

Similar Posts