Dlaczego zarabianie przez internet nie jest dla Ciebie cz.1 .

Wiele osób próbuje swoich sił w marketingu internetowym. Czytają blogi, słuchają ludzi na szkoleniach, którzy powtarzają aby pracować w domu. Skłonieni pomysłem na biznes przez internet – podejmują decyzję, że też w to wchodzą. Kto, by przecież nie chciał rzucić etatu w firmie na rzecz pracy we własnym domu ? A, mimo to wielu z nich nigdy nie będzie zarabiać online i będą skazani na etat u kogoś. Dlaczego ?

1.Zarabianie przez internet – Brak planu i celu.

Tak być może czytałeś to już setki tysięcy razy, że musisz mieć plan działania i musisz mieć swój cel. Można, by rzecz, że jest to banał powtarzany przez wielu. Jednak pomimo tego, naprawdę tylko garstka ludzi startujących w biznesie online robi taki plan i wyznacza sobie cel. Zatrzymaj się teraz na czytaniu tego artykułu, weź do ręki kartkę i długopis i napisz co jest twoim celem np. „chcę za zarobione pieniądze w tym roku, kupić sobie …. „.

Wyznacz sobie cel na najbliższy tydzień, miesiąc rok. Połóż kartkę w widocznym miejscu. Dodatkowo spisz listę rzeczy, które musisz zrobić aby cele zostały spełnione.

2. Zarabianie przez internet -To jest twoja praca, a nie rozrywka.

Wiele osób, które zaczynają przygodę z zarabianiem w intnernecie nie traktuje tego poważnie. Gdzieś tam zapisali się na jakiś kurs, który mówi, że zaczną zarabiać po 3 miesiącach i nic nie robią przez ten czas. Pracują właściwie tylko wtedy kiedy mają na to ochotę, a nie codziennie przez kilka godzin. Jeśli nie bierzesz biznesu poważnie, to nie licz, że zaczniesz mieć dochody z niego.

3. Zarabianie przez internet – Skłonił ich slogan „szybkie zarabianie”.

Nie ma szans, abyś zarobił szybkie pieniądze w biznesie online. To wymaga czasu i pracy. Nawet intnernet nie jest maszynką do generowania szybkich zarobków. Jeśli tak myślałeś, to albo zmień sposób myślenia albo w tej chwili przestań czytać ten artykuł i zajmij się czymś innym, bo tutaj nie zarobisz.

4. Zarabianie przez internet – Dużo wiedzy, zero działania.

Ludzie ciągle szukają cudownego sposobu. Chodzą od szkolenia do szkolenia. Wydają pieniądze na tony książek jak zarabiać, czego nie robić, jak nie popełnić błędów. Nabywają wiedzę, właściwie po pewnym czasie są przytłoczeni nią, a, mimo to nie wykorzystują ją w praktyce, gdyś wydaje, im się, że ciągle za mało wiedzą. Działaj! Jeśli byłeś na szkoleni , wykorzystaj tą wiedzę w praktyce. Może nie od razu to zadziała, ale wdrążaj to w swój biznes.

5. Zarabianie przez internet – praca z nieodpowiednimi ludźmi.

Często jest tak, że wchodzimy do biznesu, jednak nasz sponsor przestaje poświęcać nam uwagę w momencie kiedy opłaciliśmy usługę z jego polecenia. On zarobił, a ty niestety nie wiesz jak masz dalej działac, lub też jego pomoc jest na tyle znikoma, że czujesz się jak dziecko we mgle. Trzeba wybrać odpowiedni zespół czy lidera jeśli chcesz również zarabiać w internecie.

Podsumowując ten artykuł.. Przestań chodzić na wszystkie możliwe szkolenia. 80% mówią o tym samym, tylko, inaczej są podane. Ty to już wiesz, ale nie wykorzystujesz. Wybierz odpowiedniego sponsora, jeśli chcesz zarabiać w internecie.

Similar Posts