BLOG

Co łączy Stany Zjednoczone z WordPressem ?

stany zjednoczone i wordpress

WordPress większość ludzi kojarzy z darmowym systemem blogowym i jest to 100% poprawne skojarzenie. Blogowanie, natomiast kojarzy się głównie z pamiętnikami internautów, młodzieńczymi blogami o modzie, stylu życia itp. Stany Zjednoczone z kolei to dla wielu potęga, armia, miasto marzeń, więc co je łączy z blogiem i WordPressem ? Zobacz w tym artykule.

WordPress od dawna przestał być tylko platformą dla pamiętników internetowych. Stale rozbudowywany stał się machiną, która umożliwia nam świetne zarządzanie treścią. Coraz więcej osób korzysta z WordPressa tworząc strony internetowe. Stany Zjednoczone również doceniły potęgę WordPressa i uruchomiły rządowe strony włąśnie w oparciu o ten cms.

Dla przykładu pokażę ci 10 stron, które obsługiwane są przez WordPress.

1) Partia Republikańska Na Florydzie – Floryda, Stany Zjednoczone Ameryki.
http://rpof.org/

Co łączy Stany Zjednoczone z WordPressem ?

2) Oficjalny blog Armii USA – U.S. Army Live
http://armylive.dodlive.mil

Co łączy Stany Zjednoczone z WordPressem ?

3) NASA
http://open.nasa.gov/

Co łączy Stany Zjednoczone z WordPressem ?

4) Rządowa strona danych Data.Gov
Stany Zjednoczone Ameryki.

Co łączy Stany Zjednoczone z WordPressem ?

 

5) Klub Demokratyczny House Democratic Caucus
http://www.dems.gov/

Co łączy Stany Zjednoczone z WordPressem ?

Jeśli do tej pory myślałeś, że WordPress to tylko blog anonimowych ludzi lub też wątpiłeś w jego potęgę, to po przeczytaniu tego artykułu na pewno zmieniłeś zdanie. Prawda ?

DZIEWCZYNA ZA BLOGIEM

Jestem Kamila Nitschka

Jestem tutaj, aby szybko i łatwo stworzyć stronę internetową Twoich marzeń lub nauczyć Cię jak możesz to zrobić sama w prosty sposób i bez stresu oczywiście wykorzystując w tym celu WordPressa.

Kategorie

Autor artykułu

3 thoughts on “Co łączy Stany Zjednoczone z WordPressem ?”

  1. Mogę cię Arturze zaskoczyć ale do niedawna nawet strona Prezydenta Obamy i białego domu stała na wordpressie.

  2. Platforma potężna, dobrze aktualizowana i z masą darmowych dodatków. Niebezpieczeństwo jest związane właśnie z bardzo dużą popularnością- złamanie skryptu= włam na setki tysięcy stron..

    1. Nie ma skryptów w 100% bezpiecznych. Nawet jeśli zapłacisz za napisanie cmsa sporo pieniędzy to zawsze jest to pisane przez człowieka, więc narażone na jakieś błędy. W WordPressie jest plusem to, że specjaliści ciągle nad nim pracują, udoskonalają itp.
      Jeśli bloger dba o swojego bloga chociaż w minimalnym stopniu może poradzić sobie z hackerami, atakami itp. Jestem w tracie pisania mini kursu jak bezpiecznie blogować. Mam nadzieję, że się przyda 🙂

Komentowanie jest zablokowane.