Kim jestem?

“Łatwo pisać, gdy ma się za temat coś innego niż samego siebie…”  – Emil Cioran

Kim jestem, czyli kilka słów o mnie.

Witaj na moim blogu.
Nazywam się Kamila Nitschka mieszkam w Zielonej Górze.

Jestem przedsiębiorcą internetowym i uważam, że każdy przedsiębiorca powinien mieć całkowitą własność swojej obecności online.

Świat idzie ciągle na przód, dlatego  tak ważne jest, aby każdy stworzył własną przestrzeń do reprezentowania tego, kim jest i co robi.

Więc moja misja jest bardzo prosta: jestem tutaj, aby szybko i łatwo zbudować stronę Twoich marzeń lub nauczyć Cię tego krok po kroku, abyś w prosty sposób sama mogła stworzyć stronę lub bloga.

Do tej pory tworzyłam strony WordPress na zlecenie dla „nietechnicznych” przedsiębiorców z całej Polski. Ale pomału chcę odejść od tego na rzecz uczenia przede wszystkim Kobiety, jak same mogą tworzyć swoje strony na WordPressie. Naukę chcę podzielić na 2 modele, jestem w trakcie nagrywania kursu online, ale wiem że dużo kobiet chce i potrzebuje nauki w systemie stacjonarnym, dlatego powstał pomysł na Warsztaty Stacjonarne.

Moje Warsztaty WordPress, zaczynają się od samego początku. Więc nawet jeśli nie masz doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, możesz to zrobić! Podzieliłem proces tworzenia witryny na małe, łatwe do wykonania kroki i poprowadzę cię przez wszystko, co musisz wiedzieć, aby stworzyć idealną stronę internetową dla swojego biznesu – dodatkowo masz ode mnie ogromne wsparciem po ukończeniu Warsztatów!

W ramach mojej misji publikuję na łamach tego bloga, artykuły i samouczki poświęcone WordPressowi i marketingowi.

OŚWIADCZENIE: Nie uważam się za najlepszego eksperta w zakresie tematów, które podejmuję. Ciągle się uczę, próbuje nowych rzeczy, sprawdzam jak wdrożyć ciekawe funkcje na WordPrss, aby każdej klientce wdrożyć na stronie to co sobie wymyśliła.

Trochę o mnie całkiem prywatnie

Z wykształcenia jestem ogrodnikiem, najpierw skończyłam studia inżynierskie, a następnie magisterskie o specjalności – kształtowanie terenów zieleni. Pasjonuje mnie nie tylko ogrodnictwo ale przede wszystkim (od dziecka) internet, WordPress i wszystko co związane z komputerami. Z tego powodu ukończyłam również Technikum informatyczne.

Ogrodnictwo poszło w odstawkę, zwyciężyła pasja do komputerów, a przede wszystkim do tworzenia stron internetowych w szczególności w oparciu o WordPressa.

Co lubię robić?

Spędzać czas buszując po necie. Interesuje mnie tworzenie stron internetowych czyli php, mysql, html5, bootstrap, css3.
Wiedzę zdobywam z neta i różnych ciekawych kursów zarówno tych płatnych jak i darmowych. Jestem jednak przede wszystkim samoukiem.

Pomału dążyłam do tego aby internet i moja wiedza stały się źródłem mojego dochodu.

W końcu się udało 🙂 Po 2 latach, rzuciłam pracę na etacie, w której pracowałam po 10-12 godzin. Teraz mam więcej czasu na swoje sprawy, a także na ciągłą naukę nowych rzeczy.

Tworzę strony internetowe na WordPressie dla klientów, jednak mój Tata zawsze powtarzał, abym zarabiała na własnej wiedzy, którą mogę wykorzystać do stworzenia swoich własnych kursów. Niestety mój Tata nie doczekał się tego, ponieważ zmarł nagle w 2015 roku. W tym samym roku właśnie rzuciłam etat i zajęłam się pracą przez internet. A teraz tworzę własne kursy, które niebawem ujrzą światło dzienne.

Zawsze mogłam liczyć na moją rodzinę, mamę, tatę i rodzeństwo, którzy nieustanie wspierają mnie w tym co robię, a kiedy słyszę jak opowiadają swoim znajomym o tym, że są ze mnie dumni, to jeszcze bardziej uświadamiam sobie, że w końcu robię coś w czym jestem naprawdę dobra.