BLOG

darmowa muzyka na youtube

Skąd pobrać darmową muzykę do wideo na YouTube ?


Zdarzyło Ci się sytuacja, że potrzebowałeś;aś fajnego podkładu do prezentacji, ciekawej darmowej muzyki ? A może nagrywasz filmiki na YouTube i potrzebowałeś/aś dodać coś w tle, aby grało ? Muzyka dodane do filmiku podniesie jego wartość, sprawi że stanie się ciekawszy, a to zdecydowanie przełoży się na cele marketingowe.

Ale skąd brać darmowe utwory muzyczne ? Jak zawsze w internecie znajdziemy masę stronek. Ale ja polecę Ci świetną stronę – YouTube!

Wyobraź sobie, że samo YouTube oddaje Tobie całkowicie za darmo muzykę. Ponad 150 takich utworów, które możesz stosować do czego tylko chcesz.

darmowa-muzyka-do-filmow

Biblioteka audio YouTube podzielona jest  na gatunek, nastrój, czas trwania utworu itp. Dzięki temu szybciej i łatwiej będziesz w stanie przeszukać zbiór i znaleźć odpowiedni i interesującą muzykę do zastosowaniu w swoich projektach filmowych czy prezentacjach.
Jeśli do tej pory szukałeś całkowicie darmowej muzyki do filmów to skorzystaj z biblioteki audio YouTube.


Spodobał Ci się artykuł ? Udostępnij go znajomym.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on tumblr

4 thoughts on “Skąd pobrać darmową muzykę do wideo na YouTube ?”

  1. Jak najbardziej podkład muzyczny zawsze uświetni nasz film na Yuotube.Ja przez przypadek znalazłem tą wlaśnie bibliotekę z utworami na Youtube.Szukałem,kombinowałem,a tu w końcu mam co chciałem.
    Pozdrawiam

  2. Źródeł jest cała masa, YouTube dysponuje naprawdę opgraniczoną bazą plikó muzycznych… Faktem jest, że przebrnięcie prez przepastne bazy czesto wymaga wiele czasu i poświecenia, ale warto…
    Zapraszam do mojej listy stron zawierających darmową muzykę do wykorzystania w plikach wideo!

  3. Czy są strony z darmową muzyką do pobrania na licencji Creative Commons 0? To znaczy aby zamiszcznie utworu nie wymagało atrybucji.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *