BLOG

darmowa muzyka na youtube

Skąd pobrać darmową muzykę do wideo na YouTube ?


Zdarzyło Ci się sytuacja, że potrzebowałeś;aś fajnego podkładu do prezentacji, ciekawej darmowej muzyki ? A może nagrywasz filmiki na YouTube i potrzebowałeś/aś dodać coś w tle, aby grało ? Muzyka dodane do filmiku podniesie jego wartość, sprawi że stanie się ciekawszy, a to zdecydowanie przełoży się na cele marketingowe.

Ale skąd brać darmowe utwory muzyczne ? Jak zawsze w internecie znajdziemy masę stronek. Ale ja polecę Ci świetną stronę – YouTube!

Wyobraź sobie, że samo YouTube oddaje Tobie całkowicie za darmo muzykę. Ponad 150 takich utworów, które możesz stosować do czego tylko chcesz.

darmowa-muzyka-do-filmow

Biblioteka audio YouTube podzielona jest  na gatunek, nastrój, czas trwania utworu itp. Dzięki temu szybciej i łatwiej będziesz w stanie przeszukać zbiór i znaleźć odpowiedni i interesującą muzykę do zastosowaniu w swoich projektach filmowych czy prezentacjach.
Jeśli do tej pory szukałeś całkowicie darmowej muzyki do filmów to skorzystaj z biblioteki audio YouTube.


Spodobał Ci się artykuł ? Udostępnij go znajomym.

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on tumblr

4 thoughts on “Skąd pobrać darmową muzykę do wideo na YouTube ?”

  1. Jak najbardziej podkład muzyczny zawsze uświetni nasz film na Yuotube.Ja przez przypadek znalazłem tą wlaśnie bibliotekę z utworami na Youtube.Szukałem,kombinowałem,a tu w końcu mam co chciałem.
    Pozdrawiam

  2. Źródeł jest cała masa, YouTube dysponuje naprawdę opgraniczoną bazą plikó muzycznych… Faktem jest, że przebrnięcie prez przepastne bazy czesto wymaga wiele czasu i poświecenia, ale warto…
    Zapraszam do mojej listy stron zawierających darmową muzykę do wykorzystania w plikach wideo!

  3. Czy są strony z darmową muzyką do pobrania na licencji Creative Commons 0? To znaczy aby zamiszcznie utworu nie wymagało atrybucji.

    1. Oczywiście, że są takie strony. Wystarczy wpisać w google np. creative commons muzyka, creative commons music itp.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *